Zasady

Serwis antyramki.com wychodzi na przeciw wszystkim tym, którzy mają dość kretyńskich ostrzeżeń w ramkach obowiązkowo umieszczanych na wyrobach tytoniowych. Jeżeli podzielasz nasze zdanie lub zwyczajnie masz pomysł, w jaki sposób zmienić oblicze ramek - generuj swoje własne ramki, tzw. antyramki. Skoro nie może być mądrze, niech przynajmniej będzie wesoło!

Stworzenie antyramki jest bardzo proste. Potrzebujesz do tego plik graficzny oraz pomysł na zabawny tekst w ramce, który będzie puentował to, co znajduje się na obrazku.

Przed wygenerowaniem antyramki zastanów się trzy razy, czy treści w niej zawarte nie obrażają, ani nie naruszają czyichś dóbr.

Aby wygenerować antyramkę musisz zaakceptować postanowienia Regulaminu serwisu antyramki.com a następnie zarejestrować się. Rejestracja i korzystanie z serwisu antyramki.com są darmowe.

Wygenerowana antyramka musi być pozbawiona wulgaryzmów jak i słów ogólnie uznawanych za obraźliwe.

Dodana i zaakceptowana przez moderatora antyramka trafia do poczekalni. Genialne antyramki wchodzą na stronę główną. Słabe przenoszone są do archiwum.

Za wszystkie materiały (antyramki, komentarze) zamieszczane w serwisie antyramki.com odpowiadają tylko i wyłącznie jego użytkownicy. Treści stanowiące naruszenie obowiązującego prawa można zgłaszać administratorowi serwisu. Zgłoszenia są rozpatrywane w ciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia. Zgodnie z artykułem 14 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, żądanie usunięcia treści z serwisu antyramki.com musi zostać poparte przesłanym skanem dokumentu tożsamości lub oryginałem dzieła (grafika, zdjęcie) w stosunku do którego nastąpiło naruszenie praw autorskich. Z chwilą uznania prawdopodobienstawa naruszenia praw dostęp to takiej antyramki/komentarza zostanie zablokowany.

Wejdz na kufel.pl - świat widziany przez kufel